Sportresultate

Eishockey
Champions Hockey League
Gruppe A
Tappara Tampere
Tappara Tampere
Tampere
0
Frisk Asker Ishockey
IF Frisk Asker
Frisk Asker Ishockey
0
18:00 Uhr
Gruppe C
Bílí Tygři Liberec
Bílí Tygři Liberec
Liberec
0
Augsburger Panther
Augsburg
Augsburger Panther
0
19:30 Uhr
Gruppe G
HC Ambri-Piotta
HC Ambri-Piotta
Ambri-Piotta
0
HC '05 Banská Bystrica
Banská Bystrica
HC '05 Banská Bystrica
0
19:45 Uhr
Gruppe H
Mountfield HK
Mountfield HK
Mountfield
0
Moser Medical Graz 99ers
Graz
Moser Medical Graz 99ers
0
17:00 Uhr
Tennis
1. Runde
USA
Frances Tiafoe
F. Tiafoe
0
Deutschland
Y. Maden
Yannick Maden
0
12:00 Uhr
1. Runde
Uruguay
Pablo Cuevas
P. Cuevas
0
Bolivien
H.Dellien
Hugo Dellien
0
13:20 Uhr
Achtelfinale
Argentinien
Guido Pella
G. Pella
0
Südkorea
S. Kwon
Soon Woo Kwon
0
13:20 Uhr
Achtelfinale
Frankreich
Gilles Simon
G. Simon
0
Frankreich
J.-W. Tsonga
Jo-Wilfried Tsonga
0
18:30 Uhr
Achtelfinale
Schweiz
Stan Wawrinka
S. Wawrinka
0
Spanien
F. Lopez
Feliciano Lopez
0
19:50 Uhr
1. Runde
Belarus
Egor Gerasimov
E. Gerasimov
0
Italien
T. Fabbiano
Thomas Fabbiano
0
10:00 Uhr
1. Runde
Russland
Alibek Kachmazov
A.Kachmazov
0
Russland
A. Avidzba
Alen Avidzba
0
11:20 Uhr
Achtelfinale
Italien
Andreas Seppi
A. Seppi
0
Spanien
R. Carballes
Roberto Carballes Baena
0
11:30 Uhr
Achtelfinale
Frankreich
Adrian Mannarino
A. Mannarino
0
Kasachstan
M. Kukushkin
Mikhail Kukushkin
0
13:30 Uhr
Achtelfinale
Tschechien
Lukas Rosol
L. Rosol
0
Serbien
D.Lajovic
Dusan Lajovic
0
14:50 Uhr
Achtelfinale
Deutschland
Philipp Kohlschreiber
P.Kohlschreiber
0
Russland
K. Khachanov
Karen Khachanov
0
17:30 Uhr
1. Runde
Schweden
Mikael Ymer
M. Ymer
0
Portugal
J. Sousa
Joao Sousa
0
14:40 Uhr
Achtelfinale
Japan
Yoshihito Nishioka
Y. Nishioka
0
USA
T. Fritz
Taylor Fritz
0
13:20 Uhr
Achtelfinale
USA
Sam Querrey
S. Querrey
0
Bulgarien
G. Dimitrov
Grigor Dimitrov
0
18:30 Uhr
Achtelfinale
Grossbritannien
Daniel Evans
D. Evans
0
Serbien
F. Krajinovic
Filip Krajinovic
0
19:50 Uhr
1. Runde
USA
Cori Gauff
C. Gauff
0
Russland
A. Blinkova
Anna Blinkova
0
15:00 Uhr
1. Runde
Japan
Misaki Doi
M. Doi
0
Deutschland
J. Görges
Julia Görges
0
18:00 Uhr
1. Runde
USA
Caty McNally
Ca. McNally
0
Lettland
J. Ostapenko
Jelena Ostapenko
0
19:15 Uhr
Achtelfinale
Slowakei
Viktoria Kuzmova
V. Kuzmova
0
USA
K. Volynets
Katie Volynets
0
12:00 Uhr
annul.
Achtelfinale
Rumänien
Monica Niculescu
M. Niculescu
0
Russland
M. Gasparyan
Margarita Gasparyan
0
12:00 Uhr
Achtelfinale
Tschechien
Denisa Allertova
D. Allertova
0
Russland
E. Rybakina
Elena Rybakina
0
12:00 Uhr
Achtelfinale
Slowakei
Viktoria Kuzmova
V. Kuzmova
0
Deutschland
L. Siegemund
Laura Siegemund
0
13:15 Uhr
Achtelfinale
Slowenien
Polona Hercog
P. Hercog
0
Schweiz
B. Bencic
Belinda Bencic
0
10:00 Uhr
Achtelfinale
Russland
Anna Kalinskaya
A. Kalinskaya
0
Russland
E. Alexandrova
Ekaterina Alexandrova
0
11:15 Uhr
Achtelfinale
Ukraine
Dayana Yastremska
D. Yastremska
0
Belgien
K. Flipkens
Kirsten Flipkens
0
13:00 Uhr
Achtelfinale
Kroatien
Donna Vekić
D. Vekic
0
Tschechien
K. Muchova
Karolina Muchova
0
19:00 Uhr
Fussball
Freundschaft
Oktober
Bermuda
Bermuda
Bermuda
0
Guatemala
Guatemala
Guatemala
0
00:30 Uhr
Oktober
Bolivien
Bolivien
Bolivien
0
Haiti
Haiti
Haiti
0
02:00 Uhr
Oktober
Peru
Peru
Peru
0
Uruguay
Uruguay
Uruguay
0
03:30 Uhr